ambit
19.07.2023

DACHRYNNA - Rewolucyjny System Dachowy, który pomoże Ci stworzyć wspaniały DACH

 
 
Cześć Czytelnicy!
Dziś chcemy podzielić się z Wami rewolucyjnym odkryciem w dziedzinie architektury i budownictwa - DACHRYNNA! Ten innowacyjny system dachowy stworzony przez firmę Galeco przynosi ze sobą nowoczesność i estetykę. Jest odpowiedzią na potrzeby rynku, które wiążą się z brakiem systemowych rozwiązań 2w1.
 
 
Co to takiego właściwie jest DACHRYNNA?
To zintegrowany system dachowy, który składa się z paneli na rąbek oraz ukrytego systemu rynnowego. To połączenie zapewnia harmonijną jedność między dachem a rynnami, tworząc piękną i spójną bryłę budynku. Ale to jeszcze nie wszystko!
 
DACHRYNNA została zaprojektowana tak, aby spełniać Wasze najwyższe oczekiwania.
Oto dlaczego warto zainwestować w ten system:
1. Estetyka i nowoczesność: Minimalistyczna konstrukcja paneli na rąbek idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy architektoniczne, dodając Waszym budynkom elegancji i stylu.
2. Wyjątkowy system rynnowy: DACHRYNNA posiada innowacyjny system rynny ukrytej, który został perfekcyjnie wkomponowany w połać dachu. To nie tylko estetyczne rozwiązanie, ale również pozwala na skuteczne odprowadzanie wody deszczowej.
3. Satysfakcja i bezpieczeństwo: DACHRYNNA to produkt, który gwarantuje pełną satysfakcję inwestorom, architektom i wykonawcom. Jego wysoka jakość i gwarancja systemowa dają Wam pewność, że otrzymujecie najlepsze rozwiązanie na rynku.
 
Teraz, gdy już wiecie o niezliczonych korzyściach, jakie oferuje DACHRYNNA, czas podjąć działanie i przekształcić Wasze marzenia o idealnej przestrzeni w rzeczywistość! Nie czekajcie dłużej - skonsultujcie się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Wam dostosować system do Waszych potrzeb.
 
Zainwestujcie w DACHRYNNĘ i cieszcie się nie tylko pięknym dachem, ale także komfortem, funkcjonalnością i trwałością na lata.
 
Zapraszamy do kontaktu i odkrycia, jak DACHRYNNA może odmienić Wasz dom.

Zamów
bezpłatny
pomiar

Zamów bezpłatny pomiar
Zamów bezpłatny pomiar dachu lub stolarki

Potrzebujesz bezpłatny pomiar dachu lub otworów okiennych?
Chcesz się spotkać na budowie i porozmawiać o dachu?
Zostaw kontakt do siebie. Nasz mobilny doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania.

Wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Więcej o zasadach ochrony danych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Jednocześnie zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, że:

  • 1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest AMBIT Pokrycia Dachowe Adam Zielonkowski Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Gdańsku, ul. Cementowa 5-9, 80-298 Gdańsk;
  • 2. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Spółce można kontaktować się poprzez adres mail iodo@ambit.gda.pl;
  • 3. Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne do wykonania umowy lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
  • 4. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom niż AMBIT Pokrycia Dachowe Adam Zielonkowski Spółka Komandytowo-Akcyjna oraz podmioty działające pod szyldem "Ambit Pokrycia dachowe" lub pod szyldem "4D Grupa";
  • 5. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego;
  • 6. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
  • 7. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • 8. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku;
  • 9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

Zamów bezpłatny pomiar dachu lub stolarki
X