O nas

Informacje o Hurtowni Ambit Pokrycia Dachowe

 
Hurtownia Ambit Pokrycia Dachowe to 30 lat doświadczenia na rynku materiałów budowlanych. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję lidera na terenie województwa pomorskiego, posiadając kilka oddziałów sprzedaży na Pomorzu.

Oferta handlowa

Hurtownia Ambit to pełna oferta materiałów potrzebnych do budowy pięknych i solidnych dachów. Jesteśmy dystrybutorem dachówek, blachodachówek, okien dachowych oraz izolacji czołowych producentów. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku w zakresie wszechstronności oferty do asortymentu firmy Ambit wprowadzone zostały także materiały elewacyjne oraz stolarka okienna i drzwiowa. Jesteśmy dystrybutorem stolarki okiennej i drzwiowej marki DAKO – producenta najwyższej jakości stolarki otworowej: okien fasadowych, drzwi, bram oraz rolet linii Harmony Line.
Wraz z naszymi partnerami kreujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów, tak aby domy naszych Klientów były po prostu piękne.

Sposób działania

W naszej pracy stawiamy na skuteczność i profesjonalizm. Z należytą starannością podchodzimy do realizacji każdego zamówienia - począwszy od gruntownej analizy projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować nawet nietypowe zlecenia. Jest to możliwe również dzięki systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji kadry i inwestowaniu w rozwój przedsiębiorstwa. Od 2001 roku organizujemy szkolenia dla dekarzy aby nasi Klienci mogli korzystać z usług najlepszych specjalistów w branży.
Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. W wyjątkowych przypadkach dokonujemy zmian projektowych poprzez uprawnionych projektantów konstruktorów celem optymalizacji projektu. Następnie przedstawiamy naszym Klientom wielowariantowe oferty, a po akceptacji i podpisaniu umowy, kompletne dachy dostarczane są bezpłatnym transportem na plac budowy.
Kontakt

Wprowadzamy nową jakość na rynek

Oferujemy nie tylko sprzedaż materiałów dachowych, ale także kompleksowe wykonawstwo proponując dachy premium z najdłuższą na rynku gwarancją na usługę wykonania pokrycia dachu, tym samym dostarczając najlepsze rozwiązania w dziedzinie ociepleń i usług dekarskich.
Ponadto nieustannie poszerzamy ofertę produktową i dostosowujemy ją do zmieniających się wymagań Klientów, aby stać się kompleksowym dostawcą, partnerem i źródłem inspiracji dla każdego Inwestora.
kontakt

Zamów
bezpłatny
pomiar

Zamów bezpłatny pomiar
Zamów bezpłatny pomiar dachu lub stolarki

Potrzebujesz bezpłatny pomiar dachu lub otworów okiennych?
Chcesz się spotkać na budowie i porozmawiać o dachu?
Zostaw kontakt do siebie. Nasz mobilny doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania.

Wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Więcej o zasadach ochrony danych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Jednocześnie zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, że:

  • 1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest AMBIT Pokrycia Dachowe Adam Zielonkowski Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Gdańsku, ul. Cementowa 5-9, 80-298 Gdańsk;
  • 2. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Spółce można kontaktować się poprzez adres mail iodo@ambit.gda.pl;
  • 3. Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne do wykonania umowy lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
  • 4. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom niż AMBIT Pokrycia Dachowe Adam Zielonkowski Spółka Komandytowo-Akcyjna oraz podmioty działające pod szyldem "Ambit Pokrycia dachowe" lub pod szyldem "4D Grupa";
  • 5. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego;
  • 6. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
  • 7. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • 8. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku;
  • 9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

Zamów bezpłatny pomiar dachu lub stolarki
X