Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 r.
Dane firmy:
Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy spółka jawna
ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk

tel. (58) 349 58 27  |  (58) 349 58 28
fax (58) 712 83 14  |  (58) 521 70 25

e-mail: w celu kontaktu e-mail, prosimy korzystać z formularza dostępnego na stronie oddziału Gdańsk

NIP: 957-092-84-71
REGON: 220151600

Numery kont bankowych:

Bank Millennium SA
52 1160 2202 0000 0000 9284 6522

Raiffeisen Bank Polska S.A.
22 1750 1325 0000 0000 0517 2306

Informacje o firmie Ambit

Wszystkie niezbędne informacje do podjęcia współpracy z naszą firmą znajdą Państwo poniżej. To właśnie tutaj można poznać profil firmy Ambit, przeczytać, czym się zajmujemy i dlaczego jesteśmy wiodącą firmą w branży dachowej. Zapewniamy Państwu rzetelne i solidne wykonanie każdego zlecenia. Dzięki temu stale powiększa się grono Klientów, a firma dynamicznie się rozwija.

Historia firmy

Działamy na rynku od 1992 roku. Otwarcie firmy Ambit poprzedzone było kilkuletnią działalnością w branży projektowej oraz wieloletnią praktyką w budownictwie. Dzięki temu byliśmy kompleksowo przygotowani na wyzwania rynku. W 2007 roku przekształciliśmy Ambit w spółkę jawną. Dziś stawiamy na nowoczesne metody zarządzania, najwyższej jakości produkty oraz doświadczenie naszych pracowników. Dzięki temu naszą pracę wysoko oceniają zarówno nasi Klienci, jak i partnerzy.

Oferta handlowa

Naszym Klientom proponujemy najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe, blachodachówki, okna dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria. Nasza oferta obejmuje również bogaty asortyment materiałów ściennych, ociepleniowych i izolacyjnych. Decydując się na te produkty w naszej hurtowni materiałów budowlanych, mają Państwo gwarancję właściwego doboru pod względem technologicznym i kolorystycznym. Posiadamy w sprzedaży zarówno całościowe systemy dachowe, jak i elementy do konkretnych typów dachów. Nabędą u nas Państwo więźby dachowe z drewna impregnowanego ciśnieniowo, folie do wstępnego krycia dachów oraz akcesoria do ich wykończenia i systemy rynnowe.

Sposób działania

W naszej pracy stawiamy na skuteczność i profesjonalizm. Z należytą starannością podchodzimy do realizacji każdego zamówienia - począwszy od gruntownej analizy projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować nawet nietypowe zlecenia. Podchodzimy indywidualnie do każdego Państwa zamówienia. W wyjątkowych przypadkach dokonujemy zmian projektowych poprzez uprawnionych projektantów konstruktorów celem optymalizacji projektu. Następnie przedstawiamy naszym klientom wielowariantowe oferty, a po akceptacji i podpisaniu umowy, kompletne dachy dostarczane są bezpłatnym transportem na plac budowy.

Nasza recepta na sukces

Co decyduje o sukcesie firmy Ambit? Możemy Państwu zdradzić, że jest to nasze zaangażowanie i solidność, doświadczony zespół pracowników, najwyższa jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania. To wszystko sprawiło, że udało nam się zbudować ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym oraz zyskać lojalność Klientów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.