Praca u nas

Doświadczenie naszej firmy to ludzie

Poniżej publikujemy oferty pracy, na które prowadzimy rekrutację.

Jeżeli widzisz się jako Pracownik naszej firmy napisz do nas parę słów o sobie, czym się zajmujesz a być może będziemy potrzebować właśnie Ciebie.

Praca
Oferty pracy
Ambit Gdańsk
Przedstawiciel handlowy
dodano 18-09-2019
Szukamy energicznej i komunikatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.
Pracownik Magazynu
Poszukujemy rzetelnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownika Magazynu.

Zatrudnimy osobę, która posiada umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy samodzielnej, którą cechuje chęć do pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, staranność oraz dobra organizacja pracy.
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Obowiązki:
Wykonywanie czynności związanych z działalnością magazynu, tj. przyjmowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy, sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przeliczanie towaru, załadunek i rozładunek samochodów, obsługa klientów, układanie towaru, kompletowanie zleceń wywozowych, dowożenie towaru na budowę a także dbanie o czystość w magazynie i przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.
Sprzedawca stolarki okiennej

AMBIT Pokrycia Dachowe

Firma AMBIT S.J. istnieje na rynku od ponad 25 lat. Głównym profilem jej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych służących do wykonywania pokryć dachowych oraz okien fasadowych.

Jesteśmy jednym z największych dostawców pokryć dachowych na terenie Pomorza. Posiadamy łącznie dziewięć oddziałów rozmieszczonych na terenie województwa pomorskiego, dzięki czemu mamy rozbudowaną sieć sprzedaży, szeroki asortyment i konkurencyjne ceny. Sprzedajemy towary dobrej jakości, tylko znanych i renomowanych producentów. W tej chwili poszukujemy osoby do działu sprzedaży stolarki otworowej: okien, drzwi, bram oraz rolet.

Specjalista ds. Handlu

Opis stanowiska:

Główne zadania osoby na tym stanowisku to doradztwo produktowe, sporządzanie ofert, zawieranie i realizacja umów o wykonawstwo oraz bieżąca sprzedaż okien, drzwi, bram i rolet.

Miejsce pracy: oddział firmy Ambit w Gdańsku + praca jako handlowiec mobilny

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa Klientów firmy w zakresie rozliczeń, reklamacji i utrzymania Klientów
  • czynności administracyjno - biurowe związane z obsługą Klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • pomiary na budowie
  • kontakt z montażystami
  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych w zakresie rzetelnej i fachowej informacji na temat oferowanych produktów (OKNA, DRZWI, ROLETY, BRAMY GARAŻOWE)
  • sprzedaż produktów firmy
  • przygotowanie ofert i doradztwo techniczne

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub techniczne
  • doświadczenie w branży stolarki otworowej / branży budowlanej;
  • biegła obsługa komputera
  • lojalność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pierwszą umowę o pracę na okres próbny – 3 miesiące
  • drugą umowę o pracę na czas określony – 2 lata
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz system motywacyjny
  • szkolenia produktowe, wyjazdy szkoleniowo-integracyjne
  • pracę w miłej atmosferze
  • program szkoleń wdrażających do pracy oraz podnoszących kwalifikacje
  • narzędzia do pracy niezbędne na tym stanowisku