Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 r.

Wyłazy dachowe

Producent Produkty
Fakro Fakro okna termoizolacyjne FWP, standard WSS, WSZ i WSH, WGT i WGI, WLI Zobacz »
Velux Velux okno do poddaszy GTL, okno GXL, do nieogrzewanych pomieszczeń GVT i GVK, do nieużytkowych pomieszczeń VELTA Zobacz »
Roto Roto WDA Designo R3, WSZ Designo R8, WDL Lucarno R27, WRA Designo R5 - system oddymiający Zobacz »
RoofLite RoofLite Zobacz »

Do czego służy wyłaz dachowy?

Niewtajemniczonym kojarzy się z oknem. Wygląd wyłazu dachowego znacznie się jednak różni od typowego okna. Jak sama nazwa wskazuje, umieszczony jest na dachu i zazwyczaj architekci uwzględniają go już w projekcie. Stanowią pojedynczą szybę z ramą, przeważnie wykonaną z poliuretanu. Otwiera się na prawą lub lewą stronę, a niektóre modele nawet do góry. Wyłazy dachowe przeznaczone są przede wszystkim do poddaszy nieużytkowych (ze względu na niską izolacyjność termiczną), ale ostatnio wykorzystuje się je również do poddaszy użytkowych (rozwój techniki umożliwił produkcję wyłazów z szybą termoizolacyjną). Ich zastosowanie jest niezbędne ze względu na obowiązujące wymogi ochrony przeciwpożarowej. Umożliwiają szybką i bezpieczną drogę ewakuacji. Sprawdzają się również przy wszelkich pracach konserwacyjnych, jako wyjście dla kominiarzy i dekarzy.

Producenci

Proponujemy Państwu szeroki wybór wyłazów dachowych trzech wiodących producentów: W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo wybraliśmy produkty tych właśnie firm, gdyż spełniają one wszystkie niezbędne normy i wymogi. Zapewniamy, że dzięki produktom z naszego asortymentu zyskają Państwo stuprocentową satysfakcję. Przy wyborze najlepszych rozwiązań pomocne okazać się może spotkanie z naszym fachowcem. Specjalista z firmy Ambit chętnie Państwu doradzi, jaki system okienny wybrać.
Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.