Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 r.

Wykonywanie ociepleń poddaszy

W naszej ofercie wykonawczej znajduje się usługa ocieplania poddaszy. Dziś, w dobie zmian klimatycznych oraz rosnących cen paliw, coraz większego znaczenia nabiera efektywne oszczędzanie energii cieplnej. Jeżeli dach lub poddasze są nieprawidłowo ocieplone powoduje to znaczne straty ciepła. Straty ciepła wymuszają więcej energii, aby ocieplić dom. Jeżeli będziemy minimalizować straty ciepła, minimalizować również będziemy wydatki na ogrzewanie domu.
Prawidłowo ocieplony dach nie tylko zatrzymuje ciepło w domu i sprawia, że dom tego ciepła nie oddaje zimą. Jeżeli dach jest nieprawidłowo ocieplony, latem powoduje to nadmierne nagrzewanie się domu. Często w takich sytuacjach instalowane są klimatyzatory, które skutecznie podnoszą rachunki za prąd. Jak widać, prawidłowa izolacja pozwoli zredukować koszty i zaoszczędzić nerwy.
W związku z tym, proponujemy Państwu usługę polegającą na profesjonalnym i szczelnym ociepleniu poddaszy. Ocieplenie powinno wykonywać się już w trakcie budowy, jednakże jeśli dom został postawiony wiele lat temu, bardzo możliwe, że nie jest on ocieplony prawidłowo. W takim wypadku, należy wykonać ocieplenie dachu, wiążące się z remontem poddasza.
Zapraszamy na spotkanie z naszym doradcą, a pomoże on w wyborze najlepszego systemu ociepleń. Wspólnie z Państwem dobierze wysokiej jakości produkty, które sprostają indywidualnym potrzebom.
Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.