Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.

Wykonawstwo pokryć dachowych

Usługa
Pokrycia dachowe Zobacz »
Budownictwo mieszkaniowe VAT 8% Zobacz »
Dachy premium to aż 10 lat gwarancji Zobacz »
Roboty ciesielskie więźby dachowej Zobacz »
Ocieplenia poddaszy Zobacz »
Montaż okien dachowych Zobacz »
Budowa domów jednorodzinnych Zobacz »
Renowacje dachów Zobacz »
Obiekty referencyjne Zobacz »
Usługi dekarskie Zobacz »

Doradztwo

Nie wiedzą Państwo, na jaki typ pokrycia dachowego się zdecydować? Zapraszamy do spotkania z naszymi fachowcami. Ku zadowoleniu naszych klientów pomogą oni w rozwianiu wszelkich niejasności. Wiedza nabyta przez lata pracy w branży budowlanej jest do Państwa dyspozycji.

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdują się najlepsze materiały budowlane - cegły, blachodachówki, blachy trapezowe i wiele więcej. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami materiałów budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze ceny.

Transport

Naszym klientom oferujemy bezpłatny transport zakupionych materiałów budowlanych i pokryć dachowych prosto na plac budowy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem transportowym. Nasze usługi polecamy szczególnie osobom z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego, w tym obszaru Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Stargardu Gdańskiego, Elbląga, Kartuz, Koszalina, Kościerzyny, Kwidzyna i Słupska.

Wykonawstwo

Współpracują z nami najlepsi dekarze. Dzięki temu możemy Państwu zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi dekarskie.

Profesjonalizm

Działamy i dynamicznie się rozwijamy już od 1992 roku. Nasza firma ma na swoim koncie wiele osiągnięć oraz realizację wielu wymagających zleceń.

Gwarancja

Udzielamy naszym Klientom 3-letniej gwarancji na pokrycia dachowe. Sprzedawane u nas materiały mają również gwarancję producenta. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalną usługę Dachy Premium. Wykonane dachy w ramach usługi objęte są 10-letnią gwarancją.
Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.