Dzisiaj jest poniedziałek, 24 października 2016 r.
Kominy Presto

Systemy kominowe Presto

Produkt / Seria / Typ
Uniwersal Uniwersal Zobacz »
Duo Duo Zobacz »
SPS SPS Zobacz »
Pustaki wentylacyjne Pustaki wentylacyjne Zobacz »
Presto Sp. z o.o. to producent systemów kominowych - firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Kominy Presto mają szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i doskonale sprawdzają się w budynkach zarówno jedno-, jak i wielorodzinnych. Charakterystyczna konstrukcja kominów Presto opiera się na rurze z ceramiki szamotowej, obudowanej pustakami keramzytobetonowymi. Wspomniana rura wewnętrzna ma bardzo dobrą odporność na wysokie temperatury oraz kondensat zawarty w spalinach.
Oferowana gama produktów Presto jest zróżnicowana i dostosowywana do Państwa indywidualnych potrzeb. Znajdują się tu kominy przeznaczone do kotłów gazowych z otwartą i zamkniętą komorą spalania, jak również do kotłów opalanych paliwem stałym (koks, węgiel, drewno), a także do wkładów kominkowych. Ponadto oferta firmy Presto obejmuje elementy do budowy kominów przeznaczonych do kotłów kondensacyjnych. Ponieważ firma stawia na łatwość obsługi i zadowolenie klienta, systemy kominowe Presto są naprawdę szybkie w montażu.
Z myślą o przyszłych pokoleniach firma Presto stawia na ekologię, a jej produkty są jednym z elementów nowych, ekologicznych technik grzewczych. O wysokiej jakości produktów Presto świadczy przyznawana na nie 30-letnia gwarancja.

Materiały do pobrania

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2016 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.