Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.
Okna aluminiowe

Drzwi okienne przesuwne aluminiowe

Jest to nowoczesny model drzwi, charakteryzujący się zwiększoną izolacyjnością termiczną i rozszerzonym zakresem szklenia. System otwierania polega na delikatnym i bezwysiłkowym unoszeniu skrzydła, osadzonego na specjalnych rolkach. Istnieje możliwość zlicowania progu drzwi z podłogą po wewnętrznej stronie pomieszczenia. Zaletą systemu jest możliwość instalacji nawet bardzo dużych przeszkleń, dzięki którym obiekt będzie optymalnie naświetlony i zyska wrażenie zwiększonej przestrzeni. Drzwi wyposażone są w trzykomorowy profil, przekładki termiczne, potrójny pakiet szybowy (wypełnienie szlachetnym gazem) oraz ramkę międzyszybową i dostępne w różnorodnej kolorystyce lakierów drewnopodobnych.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.