Dzisiaj jest środa, 22 sierpnia 2018 r.
Okna aluminiowe

Okna aluminiowe Dako DA-90 Thermo

Model okien aluminiowych DAKO DA-90 Thermo polecany jest do domów nowoczesnych i energooszczędnych. Cechuje się niezwykłą estetyką oraz zapewnia bezpieczeństwo i funkcjonalność. Okna te wyposażone są w trzykomorowy profil z wkładem termicznym (zapewniającym wysoki poziom izolacyjności), przekładki termiczne, potrójny pakiet szybowy, ramkę międzyszybową TGI, cztery zaczepy antywłamaniowe, mikrowentylację i blokadę obrotu klamki z podnośnikiem. Możliwe jest również zastosowanie specjalnych, niestandardowych szyb, takich jak szyby energooszczędne, akustyczne, antywłamaniowe. Tak jak w przypadku wszystkich innych systemów DAKO, drzwi po zamknięciu nadają wrażenie jednolitej płaszczyzny, co dobrze wpływa na estetykę budynku. Model DA-90 Thermo dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej oklein i lakierów.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.