Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.
Okna aluminiowe

Okna aluminiowe Dako DA-77, DA-75 i DA-70

Specjalne modele aluminiowych okien, charakteryzujące się możliwością konstruowania wielkogabarytowych przeszkleń. Szczególnie polecane są do nowoczesnych domów jednorodzinnych, jak również do innych budynków o innowacyjnych formach. Istnieje możliwość zastosowania rozmaitych szyb specjalnych: energooszczędnych, akustycznych i antywłamaniowych.
Drzwi wyposażone są w cztero- (DA-77) lub trzykomorowy profil (DA-75, DA-70), przekładki termiczne (DA-77), potrójny pakiet szybowy, nawierzchniowe zawiasy i mikrowentylację okuć, a także system antywłamaniowy (zaczepy i grzybki) oraz blokadę obrotu klamki i mechanizm czterostopniowego uchylania. Podobnie jak w przypadku pozostałych systemów DAKO, skrzydło drzwi po zamknięciu sprawia wrażenie jednolitej powierzchni wraz z fasadą budynku.
Modele okien DAKO DA-77, DA-75, DA-70 dostępne są w szerokiej gamie barw oklein i lakierów drewnopodobnych.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.