Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.
Okna aluminiowe

Okna aluminiowe Dako DA-65 i DA-65EF

DAKO DA-65, DA-65EF to okna aluminiowe o wysokiej izolacji akustycznej, szczególnie polecane do nowoczesnych domów jednorodzinnych i innych inwestycji budowlanych, charakteryzujące się trójkomorowym profilem oraz możliwością stosowania specjalnych szyb antywłamaniowych, energooszczędnych i akustycznych. Okna dostępne są w dwóch wariantach i wyposażone w: przekładki termiczne, potrójny pakiet szybowy (wypełnienia gazem szlachetnym), zawiasy nawierzchniowe, mikrowentylację, zaczep antywłamaniowy, specjalny mechanizm czterostopniowego uchylania i blokadę obrotu klamki z podnośnikiem. Podobnie jak w przypadku innych systemów DAKO, skrzydła drzwi DA-65, DA-65EF po zamknięciu sprawiają wrażenie jednolitej powierzchni z fasadą budynku. Szeroka paleta kolorystyczna oklein i lakierów drewnopodobnych umożliwia dokonanie wyboru, zgodnego z potrzebami klienta.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.