Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.
Okna aluminiowe

Okna aluminiowe Dako DA-45

DA-45 firmy DAKO to system do budowy przeszkleń, przegród i okien wewnętrznych, szczególnie polecany do podziałów przestrzeni w rozmaitych budynkach użyteczności publicznej i innych obiektach. Okna te posiadają aluminiowy jednokomorowy profil i pojedyncze szyby. Wyposażone są w zawiasy nawierzchniowe, mikrowentylację okuć, zaczep i grzybki antywłamaniowe, specjalny mechanizm uchyłu czterostopniowego i blokadę obrotu aluminiowej klamki z podnośnikiem. Modele okien DA-45 dostępne są w wielu kolorach oklein i lakierów drewnopodobnych.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.