Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.
Drzwi stalowe

Drzwi DS-50

Nieizolowane drzwi stalowe DS-50 DAKO cechują się zwiększoną trwałością i odpornością na rozmaite uszkodzenia. Zalecane są do stosowania w obiektach typu: lotniska, dworce, budynki administracji publicznej - tam gdzie istnieje duże ryzyko uszkodzeń z racji liczby użytkowników. Zaletami drzwi stalowych DAKO są stabilność i niezawodność, uzyskane dzięki użyciu najwyższej klasy materiałów i technologii. Estetykę drzwi podwyższają stałe szklenia.
DAKO oferuje kilka modeli drzwi DS-50, dostępnych w różnorodnej kolorystyce, do wyboru.
Elementami standardowego wyposażenia są: klamki, zawiasy, zamki i wkładki. Dodatkowo zaś można nabyć m.in. progi, pochwyty, gałkoklamki i rozwiązania antypaniczne.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.