Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 r.
Drzwi drewniane

Drzwi zewnętrzne płytowe

Drewniane drzwi płytowe zewnętrzne DAKO dzięki płycie zastosowanej do ich budowy, stanowią jednolitą płaszczyznę wraz z budynkiem, zarówno na zewnątrz, jak i po stronie wewnętrznej. Model ten łączy w sobie wysoki walor wizualny i znakomitą funkcjonalność, uzyskaną dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii. Drzwi mogą być otwierane na zewnątrz, lecz także do środka. Wyposażone są w ościeżnicę z drewna meranti, aluminiowy próg z wkładką termiczną i z możliwością doboru poszerzeń oraz drewniane skrzydło z poliuretanowym wypełnieniem, pokrywane specjalną sklejką o właściwościach ochronnych (wodoodporność).
Drzwi zewnętrzne płytowe DAKO dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, a firma oferuje kilkanaście wariantów tego modelu - do wyboru.
Ponadto w zestawie wyposażenia standardowego, dostępne są trzy- i czteroszybowe pakiety, zasuwnice, zawiasy, klamki i wkładki.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.