Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.
Drzwi drewniane

Drzwi ramowo-płycinowe

Otwierane zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz drzwi ramowo-płycinowe DAKO wykonywane są z najwyższej jakości drewna (sosna lub meranti). Dzięki zastosowaniu termoprogu z aluminium drzwi mają większą termoizolacyjność. Wypełnienie stanowi specjalny panel o właściwościach termoizolacyjnych oraz wodoochronnych. Wymiar drzwi dopasowuje się do życzeń i wymagań klientów. DAKO oferuje sześć modeli drzwi ramowo-płycinowych w wielu kolorach transparentnych do wyboru oraz w standardowych barwach kryjących - czarnej i białej.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.