Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 r.

Stolarka otworowa DAKO

Produkt / Seria / Typ
Harmony Line Harmony Line Zobacz »

Historia firmy

DAKO to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją, specjalizująca się w szeroko pojętej stolarce okiennej, drzwiowej i drewnianej. Jej początki przypadają na rok 1994, kiedy to bracia - Janusz i Jerzy Studzińscy rozpoczęli produkcję stolarki okiennej i drzwiowej. Z biegiem czasu firma zmieniała się i unowocześniała, wprowadzając do swojego asortymentu kolejne grupy produktów, udoskonalając bazę technologiczną oraz zdobywając liczne certyfikaty i wyróżnienia. W następnych latach działalności oferta handlowa DAKO została rozszerzona m.in. o parapety wewnętrzne i zewnętrzne, rolety tekstylne, moskitiery, bramy garażowe i konstrukcje przeciwpożarowe.
W roku 2009 firma DAKO otrzymała tytuł krajowego lidera branży stolarki otworowej, co umocniło jej wysoką pozycję zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Działalność eksportowa firmy obejmuje nie tylko kraje Europy, lecz także Ameryki Południowej oraz Azji.
W ostatnich latach firma intensywnie realizowała kampanię marketingową - jest obecna w mediach, na łamach polskiej i zagranicznej prasy, a także na wydarzeniach sportowych o najwyższej randze, takich jak Tour de Pologne czy mecz Polski z Anglią na stadionie Wembley.

DAKO dziś

DAKO może pochwalić się trzema prężnie funkcjonującymi liniami produkcyjnymi: pvc, drewno, aluminium. Nowoczesny park technologiczny firmy, mającej swą siedzibę w Nowym Sączu, wyposażony jest w rozległe hale, innowacyjny i superprecyzyjny sprzęt, a także najnowszej generacji centrum obróbki aluminium oraz malarnię proszkową i laboratorium badawcze. Szybką i sprawną dostawę zapewniają inteligentne rozwiązania logistyczne. Ciężarówki DAKO, w charakterystycznych niebiesko-żółtych barwach, odbywają systematyczne kursy po wszystkich krajach europejskich.
O jakość produktów i usług dba doświadczony zespół specjalistów, który, chcąc spełniać wciąż rosnące oczekiwania, nieustannie monitoruje rynek technicznych nowości i modyfikuje ofertę tak, by zaspakajała w stu procentach wymogi klientów.
Najwyższe standardy produkcyjne osiągane są dzięki procedurom ocen, kontroli jakości oraz certyfikacji. DAKO może poszczycić się certyfikatem Q-Zert, wydanym przez IFT Rosenheim, czyli najważniejszy europejski ośrodek badawczy. Wszystkie produkty, stanowiące asortyment firmy DAKO, są zgodne z europejską normą CE, zaś liczne autoryzacje, otrzymane od dostawców, dowodzą o spełnieniu nawet najbardziej rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa. W DAKO działa Zakładowa Kontrola Jakości, ponadto każda z linii produkcyjnych posiada własnych kontrolerów, na bieżąco monitorujących prace.
Z powyższych względów jakość produktów DAKO oceniana jest bardzo wysoko. To dzięki niej firma odniosła duży sukces rynkowy, poparty licznymi nagrodami i zadowoleniem tysięcy klientów.
Firma Ambit może zaproponować Państwu najwyższej jakości produkty DAKO:
.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.