Dzisiaj jest poniedziałek, 26 września 2016 r.
Fakro

Schody strychowe Segmentowe LWS Smart

Schody strychowe LWS Smart to schody segmentowe, składane. Wykonane są z drewna sosnowego i wyposażone w klapę termoizolacyjną, która jest w kolorze beżowym i ma grubość 3,6 cm. Ich stopnie nie wystają poza policzki drabiny, która dodatkowo jest odsunięta od klapy schodów. Mają też specjalny profil antypoślizgowy. Umożliwia to wygodne stawianie stopy. Model ten występuje w dwóch wersjach: trzy- i czterosegmentowej.
Schody są łatwe w montażu i dopasowaniu długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Dostarczamy je Państwu kompletnie zmontowane, w związku z tym nie muszą Państwo wykonywać żadnych czynności przedmontażowych. Schody strychowe LWS Smart zaopatrzone są w zamek wewnątrz klapy termoizolacyjnej, co sprawia, że na jej zewnętrznej powierzchni nie występują żadne elementy metalowe. Dzięki temu nie może skraplać się na nich para wodna. Uszczelka obwodowa, umieszczona w rowku znajdującym się w podfrezowanej części ościeżnicy, doskonale chroni szczelność między klapą schodów a ościeżnicą.
Dane techniczne
materiał: drewno sosnowe
dopuszczalne obciążenie: 160 kg
współczynnik USCHODÓW: 1,1 W/m²K
wysokość skrzyni: 14 cm
szerokość stopni: 8 cm
odległość między stopniami: 25 cm
długość stopni: 34 cm
grubość stopnia: 2 cm
grubość izolacji termicznej: 3 cm
 

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2015 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.