Dzisiaj jest niedziela, 23 października 2016 r.
KJG

Rynny metalowe KJG

Produkt / Seria / Typ
Miedziane Miedziane Zobacz »
Ocynkowane Ocynkowane Zobacz »
Tytan-Cynk Tytan-Cynk Zobacz »
Kollar & Jurik & Gombarcik s.r.o jest firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości systemów rynnowych. Spółka powstała czternaście lat temu w Cachticach, rozpoczynając swoją działalność od obróbek blacharskich. W kolejnych latach wprowadzono i udoskonalono produkcję systemów rynnowych, które z biegiem czasu stały się wiodącą ofertą spółki. Systemy orynnowania, proponowane przez K&J&G, znajdują zastosowanie w dachach każdego rodzaju. Dzięki stałej, intensywnej współpracy spółki z klientami oraz wykonawcami systemy tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze elementy i rozwiązania. W efekcie powstał produkt trwały, praktyczny i prosty w montażu, dostosowany do oczekiwań nawet wymagającego klienta. Dodatkowo wysokie walory estetyczne orynnowań K&J&G zapewnią niepowtarzalny charakter budynku.
System rynnowy firmy K&J&G można nabyć w trzech rozmiarach rynny: 125 (285 mm), 150 (330 mm) i 190 (400 mm), w trzech rozmiarach rur spustowych: 100 mm, 120 mm i 150 mm oraz w siedmiu wersjach kolorystycznych: ceglastej, brązowej, czerwonej, białej, srebrnej, zielonej i grafitowej.
Oferta podstawowa zawiera 7 kolorów:
  • brązowy
  • ceglasty
  • czerwony
  • biały
  • srebrny
  • zielony
  • grafitowy

Materiały do pobrania

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2016 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.