Dzisiaj jest piątek, 30 stycznia 2015 r.

Pokrycia dachowe

Wykonawstwo

Wykonawstwo

Firma Ambit współpracuje z wykwalifikowanymi i doświadczonymi dekarzami. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu profesjonalne wykonawstwo robót ciesielskich i budowlanych w każdym zakresie. Zapewniamy kompleksowe usługi dekarskie - chętnie zajmiemy się budową więźby dachowej, dociepleniami, instalowaniem pokryć dachowych oraz adaptacją poddaszy. Jeśli szukają Państwo specjalistów od renowacji dachów obiektów mieszkalnych i użytkowych - również zapraszamy do kontaktu z firmą Ambit.

Blachodachówka

Blachodachówka

Klienci doceniają lekkość, uniwersalność oraz inne walory blachodachówek. Można nimi kryć zarówno budynki mieszkalne, jak i obiekty handlowe, użytkowe oraz sakralne. Atutem blacho dachówek jest ich niewielki ciężar, który przyczynia się również do redukcji kosztów budowy więźby przystosowanej do lekkiej wagi pokrycia. Szybki montaż nie sprawia problemów, a efekt końcowy jest bardzo efektowny. Materiał dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Wśród polecanych przez nas producentów blachodachówki znajdują się: Balex Metal, Budmat, Ruukki, Gerard Roofs.

Blachodachówka z posypką

Blachodachówka

Polecamy Państwa uwadze wyjątkowo estetyczną i funkcjonalną blachodachówkę z posypką mineralną. Ten wybór to gwarancja długiej eksploatacji i doskonałej ochrony przed korozją. Powłoka mineralna nie tylko zapobiega osuwaniu sie nawisów śnieżnych, ale też tłumi hałas powodowany rzęsistym deszczem. Pokrycie jest wyjątkowo odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Nawet podczas gorących letnich dni nie nagrzewa się. Można stosować je również na dachy tzw. lekkiej architektury drewnianej. Blachodachówkę z posypką w swojej ofercie posiada producent Gerard Roofs.

Blachy trapezowe

Blachy trapezowe

Niesłabnącym zainteresowaniem wśród inwestorów cieszą się blachy trapezowe. Duża popularność to pokrycie dachowe zawdzięcza m.in. konkurencyjnym cenom oraz łatwemu montażowi. Blachy trapezowe świetnie sprawdzą się w przypadku dachów płaskich o niskim spadku i nieskomplikowanej architekturze. Są to pokrycia budynków mieszkalnych, ale też handlowych i usługowych czy magazynów. Jako wytrzymałe tworzywo blachy te mogą też posłużyć do konstrukcji ścian czy elewacji. Oferujemy blachy trapezowe takich marek jak: Balex Metal, Budmat, Ruukki.

Dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna

Osobom ceniącym estetyczne rozwiązania pragniemy polecić dachówkę ceramiczną. To rodzaj pokrycia pasujący dzięki swojemu ładnemu wyglądowi do budynków w stylu klasycznym. Dachówka ceramiczna wykonana jest z gliny ceglarskiej, która gwarantuje duża trwałość. Klienci mają do wyboru różne typy tych dachówek, m.in. mnich-mniszka, esówka, karpiówka i zakładkowa, w różnych kolorach. Montaż odbywa się na łatach i kontrłatach pokrytych folią wstępnego krycia. Polecamy dachówkę ceramiczną marek: Meyer-Holsen, Koramic, Röben, Creaton, Jungmeier, Braas RuppCeramika, Bogen, Tondach, FCB.

Dachówka cementowa

Dachówka cementowa

Ciekawą alternatywą dla dachówek ceramicznych mogą być tańsze od nich dachówki cementowe. Są one przeznaczone na dachy o kącie nachylenia od 22o do 65o, na budynki mieszkalne, użytkowe, sakralne oraz te o wyglądzie klasycznym. Swój ładny wygląd zawdzięczają temu, że są barwione w masie na etapie produkcji, jak również dodatkowo malowane. Mają Państwo do wyboru różne kształty i kolory dachówek. Polecamy tym z Państwa, którym zależy na posiadaniu klasycznego, czerwonego zadaszenia. Posiadamy dachówkę cementową takich firm jak Euronit, Braas, Benders, Martens.

Gonty bitumiczne

Gonty bitumiczne

Propozycja gontów bitumicznych z pewnością zadowoli tych Klientów, którzy poszukują bardzo odpornego pokrycia dachowego. Dotyczy to zarówno uszkodzeń mechanicznych, jak i wilgoci czy zmian temperatur. Ich atutem jest również możliwość stosowania na dachy o różnych kształtach i stopniach nachylenia. Dzięki odpowiedniemu uformowaniu papy można stworzyć kształt przypominający dachówkę. Oferowane przez nas gonty bitumiczne to doskonałe połączenie dobrej ceny z gwarancją trwałości i najwyższej jakości. Proponujemy Państwu gonty bitumiczne następujących producentów: Kerabit i Icopal.

Płyty włóknocementowe

Płyty włóknocementowe

Wyjątkowymi walorami estetycznymi wyróżniają się dachówkowe płyty włóknocementowe, których powierzchnia przypomina łupek naturalny. Szczególnie polecamy to rozwiązanie dla zabytkowych budynków oraz tych o architekturze klasycznej. Płyty są też ekologiczne i łatwe w obróbce, a do tego niepalne i wytrzymałe. Szczególnie polecamy je w sytuacjach, gdy zachodzi konieczność zachowania konstrukcji nośnej dachu. Oferujemy płyty włóknocementowe Euronit i Euronit Struktonit.

Papy asfaltowe, izolacje

Papy asfaltowe

Jeśli zależy Państwu przede wszystkim na doskonałej ochronie budynku przed wilgocią, polecamy papy asfaltowe. Stanowią one nie izolację tylko bardzo trwałą, ale też ekonomiczną. Wyróżniamy rodzaje: wierzchniego krycia, podkładowe i izolacyjne. Mocuje się je mechanicznie, na lepik bądź termozgrzewalnie. Papa składa się z osnowy z włókna szklanego, tektury lub tworzywa poliestrowego nasączonej masą asfaltową bądź smołową. Posypka zapobiega sklejaniu się warstw w rolce. Polecamy papy asfaltowe od producentów: Bauder, Icopal, Swisspor - Czarna Mamba.

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.