Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 r.

Okno do dachu płaskiego

Produkt / Seria / Typ
Fakro Fakro Zobacz »

Okna dachowe do dachów płaskich

Okna do dachów płaskich są odpowiedzią na zapotrzebowanie nowoczesnego rynku budownictwa - w budynkach z płaskimi dachami znajdują się pomieszczenia, w których nie ma możliwości montażu klasycznych pionowych okien. Okna do dachów płaskich wykonane są z materiałów wysokiej jakości i charakteryzują się innowacyjnością oraz wysokimi walorami estetycznymi. Do podstawowych zalet technicznych tego rodzaju okien należą: wysoka termoizolacyjność, przepuszczanie optymalnie dużej ilości światła do pomieszczenia, odporność na uderzenia i zabezpieczenie przed włamaniami, a także funkcja przewietrzania, wyjątkowa prostota eksploatacji i co za tym idzie ? pełen komfort użytkowania.
Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.