Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 r.
Velux

Okna dachowe Velux

Producent
GGL - obrotowe z drewna GGL - obrotowe z drewna Zobacz »
GGU - drewniano-poliuretanowe GGU - drewniano-poliuretanowe Zobacz »
GGL i GGU INTEGRA - elektryczne GGL i GGU INTEGRA - elektryczne Zobacz »
GGL i GGU - zasilane energią słoneczną GGL i GGU - zasilane energią słoneczną Zobacz »
GHL - o podwójnym systemie otwierania GHL - o podwójnym systemie otwierania Zobacz »
GPL - okno o dużym kącie otwierania GPL - okno o dużym kącie otwierania Zobacz »
GHU - o podwójnym systemie otwierania GHU - o podwójnym systemie otwierania Zobacz »
GPU - o dużym kącie otwarcia GPU - o dużym kącie otwarcia Zobacz »
GZL i GZL-B - obrotowe z drewna GZL i GZL-B - obrotowe z drewna Zobacz »
VFE - uchylne pionowe VFE - uchylne pionowe Zobacz »
Marka VELUX od ponad 60 lat dostarcza najlepszej jakości okna dachowe i rolety. To światowy lider w produkcji okien dachowych i do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Tradycje firmy sięgają roku 1942, a jej nazwa pochodzi od dwóch słów łacińskich: ventilatio (wentylacja) oraz lux (światło). Jej założyciel Villum Kann Rasmussen zrewolucjonizował sposób budownictwa oraz styl życia późniejszych pokoleń konstruując pierwsze na świecie skrzydło do poddaszy. Od tamtej pory zaczęto adaptować na mieszkania tę niewykorzystywaną dotąd przestrzeń domów. W ciemnych i ponurych strychach zagościło światło. Głównym wyrobem firmy pozostało właśnie to rozwiązanie. Znak handlowy VELUX jest obecnie znakiem międzynarodowym, zastrzeżonym w około 70 krajach.

System VELUX to także kołnierze uszczelniające oraz wyroby uzupełniające (akcesoria dekoracyjne, przeciwsłoneczne rolety do okien dachowych, markizy, żaluzje). Firma obecna jest w prawie 40 krajach świata, jej produkty są dostępne na prawie każdym rynku na północ od 30 równoleżnika na półkuli północnej i na południe od 30 równoleżnika na półkuli południowej. Są to odpowiednie dla tych rozwiązań strefy klimatyczne naszego globu.

Starannie dobrane materiały najwyższej jakości oraz doskonałe parametry techniczne stanowią podstawę niezwykłej trwałości okien dachowych, które objęte są 10-letnią gwarancją, szyby nawet 20-letnią, a akcesoria dekoracyjne, produkty elektryczne oraz kolektory słoneczne 3-letnią gwarancją. Firma dużą uwagę przywiązuje do dbałości o środowisko naturalne. Wykorzystuje i przetwarza zasoby naturalne, dbając jednocześnie o ich stan.

Rolety do okien dachowych produkowane przez tę firmę cechuje szybki i łatwy montaż, dzięki czemu z łatwością można je zainstalować. Bogata gama kolorystyczna i nowoczesne wzornictwo powodują, że są także wyjątkowym elementem dekoracyjnym, dzięki któremu każdy pokój zyska interesujący wygląd. Do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały, a przed oddaniem do sprzedaży zostały poddane specjalistycznym testom. Dzięki temu zachowują wytrzymałość przez wiele długich lat, chroniąc pomieszczenie przed nadmierną ilością światła wpadającą do jego wnętrza.

Produkty
Produkt Typ Materiał Gwarancja
Okno dachoweobrotowe, uchylne, obrotowo-klapowe drewno/poliuretan10 lat
Roleta dekoracyjna, zaciemniająca, zaciemniająco-plisowanatkanina3 lata

Materiały do pobrania

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.