Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 r.
Roto

Okna dachowe Roto

Produkt / Seria / Typ
Designo R4 - obrotowe Designo R4 - obrotowe Zobacz »
Designo R4 RotoTronic - zdalnie sterowane, obrotowe Designo R4 RotoTronic - zdalnie sterowane, obrotowe Zobacz »
Designo R6 - obrotowe Designo R6 - obrotowe Zobacz »
Designo R6 RotoTronic - zdalnie sterowane, obrotowe Designo R6 RotoTronic - zdalnie sterowane, obrotowe Zobacz »
Designo R7 - wysokoosiowe Designo R7 - wysokoosiowe Zobacz »
Designo R8 - uchylno-wysokoosiowe Designo R8 - uchylno-wysokoosiowe Zobacz »
Designo R1 - fasadowe do zespoleń Designo R1 - fasadowe do zespoleń Zobacz »
Okno panoramiczne Roto Azuro Okno panoramiczne Roto Azuro Zobacz »
Firma Roto to niemiecki koncern o międzynarodowym zasięgu, szczycący się niemal osiemdziesięcioletnimi tradycjami i zajmujący się produkcją oraz dystrybucją okien dachowych, jak też związanych z nimi akcesoriów. Doskonałe produkty Roto są znane i dostępne na wszystkich kontynentach świata. Szeroka sieć punktów dystrybucyjnych obejmuje również Polskę - fabryka okien dachowych Roto ulokowana jest w Lubartowie (woj. lubelskie). W zakładzie tym obowiązuje tzw. RPS, czyli System Produkcyjny Roto, oparty na produkcyjnym systemie firmy Toyota. Zapewnia to najwyższą jakość produktów i krótki czas ich produkcji, a także jednakowe standardy na całym świecie. Roto współpracuje z profesjonalnymi firmami handlowymi, dzięki którym gwarantowany jest wysoki poziom doradztwa i zadowolenie klientów.
Zanurzając się w historię firmy, można zauważyć wiele innowacyjnych i ponadczasowych rozwiązań, sygnowanych przez Roto. Należą do nich m.in. pierwsze na świecie schody strychowe, pierwsze okna wysokoosiowe, z PVC, czy też pierwsze uchylne okna dachowe. Obecnie firma szczyci się około 2500 patentów, co świadczy o jej innowacyjności, inwencji i nowoczesności. Jako nowoczesne, idące z duchem czasu przedsiębiorstwo dba o środowisko naturalne, wdrażając systemy energetyki odnawialnej (pozyskiwanie energii słonecznej) i podnosząc energooszczędność swoich produktów. Dzięki powyższym zaletom oraz najnowocześniejszym surowcom, maszynom oraz technologiom, stosowanym podczas produkcji, artykuły Roto plasują się w czołówce na rynku okien dachowych i stanowią konkurencyjną przewagę nad wieloma produktami innych firm.
Dowodem zaufania klientów i partnerów w biznesie są uzyskane przez Roto certyfikaty, świadczące o doskonałej jakości produktów oraz fachowej obsłudze i doradztwie. Roto ma na swoim koncie wiele nagród oraz wyróżnień, podnoszących renomę przedsiębiorstwa na rynku. Są to m.in. najlepsza ocena wiarygodności finansowej - Top Rating, złote medale za wprowadzenie na rynek panoramicznych okien dachowych Azuro oraz systemów solarnych Roto Sunroof (MTP Budma 2011), czy Laur Konsumenta Odkrycie 2010 dla okien dachowych.
Okna dachowe Roto, dzięki zastosowaniu przy ich konstrukcji najnowocześniejszych, inteligentnych rozwiązań technicznych, znacznie podnoszą komfort mieszkania na poddaszu, co przekłada się na ogólny komfort życia. To dzięki nim poddasze wypełni się dużą ilością światła. Dostęp do okien jest swobodniejszy niż zazwyczaj, a widok niemal nieograniczony. Okna dachowe Roto to także prostota i wygoda obsługi: skonstruowane są tak, by łatwo można było obsługiwać je tylko jedną ręką, a otwierać lub uchylać za pomocą jednej klamki u dołu. Ze względu na wysokie walory estetyczne, dom wyposażony w okna Roto wygląda elegancko i nowocześnie. Dzięki oryginalnej lecz uniwersalnej kolorystyce (antracyt metallic) i ergonomicznemu kształtowi, okna idealnie komponują się z niemal każdym dachem. Okna dachowe Roto wyposażone są w termoizolacyjne szyby i bloki WD, dzięki czemu wzrastają ich parametry izolacyjne, a co za tym idzie - zwiększa się oszczędność energii. Okna Roto to produkty trwałe (15-letnia gwarancja), bezpieczne i wygodne.
Idealne dopełnienie okien stanowi szereg akcesoriów okiennych Roto, tj. elektryczne rolety, zdalne sterowanie, siłowniki czy maskownice, doskonale dopasowane do okien firmowych. Ze względu na to, jak również na gwarantowany komfort użytkowania i piętnastoletnią gwarancję dla artykułów, by w pełni cieszyć się świetną jakością, trwałością i efektami estetycznymi, warto wybierać oryginalne akcesoria Roto, zamiast gorszej jakości, choć nieraz tańsze, zamienniki.
Wśród nowoczesnych rozwiązań dotyczących zabudowy i eksploatacji strychów oraz poddaszy oferowanych przez firmę Roto znajdują się również doskonałej jakości schody strychowe. Ich podstawowymi zaletami są: szeroki wybór rozmiarów i możliwość indywidualnych zamówień na wymiar, a także uniwersalność, sprawiająca, że można dopasować je do wielu rozmaitych sytuacji. O jakości i funkcjonalności schodów Roto świadczy również to, że ?historyczny? model schodów strychowych, skonstruowany przez założyciela firmy - Wilhelma Franka i wprowadzony na rynek w 1937 roku, funkcjonuje do dziś. Nie zmieniono konstrukcyjnej zasady głównej, za to systematycznie unowocześniano technologie produkcji oraz materiały. Dzięki temu schody strychowe firmy Roto pozostają jednymi z najlepszych na rynku, gwarantując komfort, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a co za tym idzie - zadowolenie klientów.

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.