Dzisiaj jest poniedziałek, 24 września 2018 r.
Fakro

Okna dachowe Fakro

Produkt / Seria / Typ
FTS U2 i FTS-V U2 - obrotowe FTS U2 i FTS-V U2 - obrotowe Zobacz »
FTP-V U3 - obrotowe FTP-V U3 - obrotowe Zobacz »
FTU-V U3 - obrotowe FTU-V U3 - obrotowe Zobacz »
FTT U5 Thermo - obrotowe FTT U5 Thermo - obrotowe Zobacz »
PTP U3 i PTP-V U3 - aluminiowo-tworzywowe PVC PTP U3 i PTP-V U3 - aluminiowo-tworzywowe PVC Zobacz »
FTP-V U3 Electro i FTU-V U3 Electro - obrotowe sterowane elektrycznie FTP-V U3 Electro i FTU-V U3 Electro - obrotowe sterowane elektrycznie Zobacz »
FPP-V U3, FPU-V U3, FPP i FPP-W preSelect - uchylno-obrotowe FPP-V U3, FPU-V U3, FPP i FPP-W preSelect - uchylno-obrotowe Zobacz »
PPP-V U3 - uchylno-obrotowe PVC PPP-V U3 - uchylno-obrotowe PVC Zobacz »
FEP L3 - panoramiczne uchylno-obrotowe FEP L3 - panoramiczne uchylno-obrotowe Zobacz »
FYP-V U3 proSky i FDY-V U3 Duet proSky - o podwyższonej osi obrotu FYP-V U3 proSky i FDY-V U3 Duet proSky - o podwyższonej osi obrotu Zobacz »
FTP/D L3 i FTU/D L3 - do zespoleń FTP/D L3 i FTU/D L3 - do zespoleń Zobacz »
BVP L3 i BXP L3 - kolankowe do zespoleń BVP L3 i BXP L3 - kolankowe do zespoleń Zobacz »
Firma Fakro powstała jako przedsiębiorstwo rodzinne w 1991 roku. W krótkim czasie przeobraziła się w cenioną korporację o międzynarodowym znaczeniu. Dziś należy do światowego grona najprężniej rozwijających się producentów branży okiennej. Praktykowana przez nią filozofia na pierwszym miejscu stawia zawsze Klienta i jego potrzeby. Cechami charakterystycznymi okien dachowych Fakro są bezpieczeństwo, dbałość o zdrowie użytkowników, a także o środowisko naturalne.

Firma Fakro jest czymś więcej niż tylko liderem w produkcji oraz sprzedaży okien i akcesoriów zarówno w Polsce, jak i na świecie. To także nowoczesny ośrodek badawczo-rozwojowy, w którym zatrudnionych jest przeszło 30 konstruktorów. Owocem ich wspólnej pracy są nowatorskie rozwiązania, chronione patentami oraz kilkadziesiąt zgłoszeń patentowych.

Firma specjalizuje się w produktach umożliwiających komfortowe zamieszkanie na poddaszu. Spośród nich można wymienić między innymi okna dachowe, liczne akcesoria, w tym żaluzje, rolety, zasłony wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, systemy oddymiania czy siłowniki, a także kolektory słoneczne. Szczególną uwagę przedsiębiorstwo przykłada do jakości oraz trwałości produktów, czego potwierdzeniem jest możliwość uzyskania nawet 20-letniej gwarancji na produkty z asortymentu. Poniżej prezentujemy Państwu pełną gamę produktów marki.

Okna
  • Inne
Akcesoria
Obrotowe
  • Wyłazy
Żaluzje
O podwyższonej osi obrotu
  • Świetliki
Rolety
O podwyższonej osi obrotu z naświetleniem dolnym
  • Kolektory
Zasłony wewnętrzne
Uchylno obrotowe Zasłony zewnętrzne
Kolankowe Markizy zewnętrzne


Materiały do pobrania

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.