Dzisiaj jest piątek, 30 stycznia 2015 r.

Materiały budowlane

Hurtownia materiałów budowlanych Ambit oferuje najlepsze artykuły do remontów oraz wykańczania, adaptowania wnętrz i elewacji budynków. Działamy również jako firma usługowa, przyjmując zlecenia na wykonawstwo robót. Zatrudniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy doradzą naszym Klientom na każdym kroku działań do pozyskania nowych, przestronnych i przyjaznych w użytkowaniu przestrzeni.

Materiały ścienne, pustaki

materiały scienne

Porotherm, Thermopor, Prefabet Gazobeton - oto rekomendowani przez nas producenci pustaków i materiałów ściennych, gwarantujących wytrzymałość i solidność obiektu na długie lata. Zapewniają optymalną izolację murów.

Cegły klinkierowe

cegły klinkierowe

Do wykańczania elewacji, podłóg czy kominów niezastąpione okażą się ceramiczne cegły klinkierowe. Są bardzo efektowne, wytrzymałe i funkcjonalne. Nadają się do wykańczania warstwy licowej i konstrukcyjnej. Duży wybór kolorów i faktur. Dostępni producenci: Röben, Terca, Lode.

Okna dachowe

okna dachowe

Odpowiednio dopasowane okna dachowe zapewniają zadowalający dostęp światła słonecznego do przestrzeni mieszkalnych na poddaszu. Różne typy otwierania zapewniają komfort i oszczędność miejsca. Doskonała izolacja przed chłodem. Oferujemy okna następujących marek: Fakro, Velux, Roto, RoofLite.

Świetliki dachowe

świetliki dachowe

Świetliki dachowe służą doświetlaniu pomieszczeń pozbawionych okien. Może to być łazienka, garderoba, garaż, klatka schodowa czy piwnica. Świetliki zapewniają dużą przepuszczalność światła i izolację akustyczną. Oferujemy produkty Fakro i Velux.

Wyłazy dachowe

wyłazy dachowe

Ich obecność jest niezbędna na poddaszach nieużytkowych ze względu na wymogi zabezpieczeń przeciwpożarowych. Wyłazy dachowe stanowią bezpieczne wyjście ewakuacyjne oraz drogę wyjścia na dach dla robotników konserwacyjnych - kominiarzy i dekarzy. Oferujemy wyroby takich producentów jak Fakro, Velux, Roto, RoofLite.

Schody strychowe

schody strychowe

Oferujemy funkcjonalne, niezajmujące wiele miejsca schody strychowe. Wykonywane są one z takich materiałów jak drewno i metal. W naszym asortymencie dostępne są schody składane, zsuwane, segmentowe bądź nieskładane młynarskie od firmy Fakro.

Systemy solarne

systemy solarne

Wyjątkową oszczędność energii cieplnej można uzyskać montując system solarny dla domu. Kolektory magazynują energię pobraną ze światła i wykorzystują ją do ogrzania pomieszczeń czy wody użytkowej. Polecamy nowoczesne systemy solarne Fakro i Velux.

Rynny PVC

rynny pvc

Rynny PCV montowane są w celu zabezpieczenia budynku przed wilgocią. Nasze systemy skutecznie odprowadzają wodę deszczową z połaci dachu. Oferujemy rynny PCV takich producentów jak Gamrat, Marley i Galeco PVC.

Rynny metalowe

rynny metalowe

Wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz szczelność zapewniają rynny metalowe. Skuteczne zabezpieczenie przed korozją zapewnia im warstwa cynku, którą ze względów estetycznych pokryć można specjalnymi farbami. Oferujemy rynny metalowe firm: Balex Metal Wijo, Budmat Flamingo, Ruukki, Marley Alutec, Galeco Stal, Plannja Siba, Plast-Dach Assa, Rheinzink, Alpodach, K&J&G.

Folie dachowe

folie dachowe

Folie dachowe stanowią warstwę wstępnego krycia. Umieszczane są bezpośrednio na krokwiach bądź deskowaniu, zabezpieczając poddasze prze chłodem i wilgocią. Na folie kładzie się materiały termoizolacyjne i paraizolacyjne. Folie chronią docieplenia ze styropianu lub wełny przed zawilgoceniem wskutek podwiewania deszczu i śniegu pod poszycie. Oferujemy folie dachowe Aquatec MDM, Dörken, Klöber HPI.

Akcesoria dachowe

akcesoria dachowe

Podczas budowy bądź renowacji poszycia budynku nie należy lekceważyć znaczenia akcesoriów dachowych. Oferujemy wyposażenie wentylacyjne, kominiarskie, ułatwiające poruszanie się po połaciach, instalacje odgromowe, umożliwiające zachowanie dachu w czystości oraz zabezpieczające przed niekorzystnym oddziaływaniem opadów. Sprawdźcie Państwo, w co warto zainwestować, aby wydłużyć żywotność dachu swojego domu. Oferujemy akcesoria dachowe produkcji MDM, Klöber HPI, Systemy odgromowe Błyskawica.

Systemy kominowe

systemy kominowe

Idealny system kominowy powinien być wytrzymały oraz odporny na działanie wysokich temperatur i innych czynników atmosferycznych. W naszej ofercie dostępne są systemy kominowe takich firm jak Schiedel i Presto.

Wełna mineralna, docieplenia

wełna mineralna

Dobrze dobrane docieplenia oraz wełna mineralna sprawiają, że w domu jest ciepło i przyjemnie. Dzięki izolacji ścian, podłóg i stropu domu, unikany niepotrzebnych strat ciepła. Oferujemy docieplenia takich producentów jak Ursa, Isover.

Fasady, ocieplenia elewacji

ocieplenia elewacji

Warto również pomyśleć o ociepleniu elewacji. Dzięki temu nie tylko poprawimy komfort mieszkania i uchronimy się przed stratami energii, ale również zapewnimy większą trwałość budynku. Oferowane przez nas materiały ochronią budynek przed niebezpieczną wilgocią, działaniem mrozu oraz wysokimi temperaturami w sezonie letnim. Proponujemy Państwu fasady i ocieplenia elewacji Swisspor, Ursa, Isover.

Podsufitki i siding

podsufitki i siding

Niedrogie i estetyczne wykończenie elewacji sidingiem nie tylko upiększy i unowocześni fasadę budynku, ale dodatkowo ochroni ją przed szkodliwym oddziaływaniem wody i wiatru. Materiał nadaje się również na podsufitkę i wykończenie okapów. Polecamy podsufitki i siding marek Gamrat, Marley, Euronit.

Płyty gipsowo-kartonowe

płyty gk

Kolejna nasza propozycja to okładziny ścienne z płyt gipsowo-kartonowych służące do wyrównywania powierzchni ścian i sufitów oraz ich izolacji termicznej i akustycznej. W naszym asortymencie znajdą Państwo również modele do montażu ścianek działowych. Płyty gipsowo-kartonowe to materiał łatwy w obróbce. Oferujemy płyty Norgips, Rigips, Knauf.

Chemia budowlana

chemia budowlana

Przy każdej budowie i remoncie niezbędna jest najwyższej jakości chemia budowlana. Oferujemy m.in. zaprawy, tynki, posadzki, gipsy, farby, spoiny i wiele innych takich producentów jak Sika i Soudal.

Pokrycia dachowe

dachówka ceramiczna

Wytrzymałość i wysoka estetyka to cechy oferowanych przez nas pokryć dachowych. W asortymencie m.in. blachodachówka, materiały ceramiczne, gonty bitumiczne i akcesoria uzupełniające w przystępnych cenach.

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.