Dzisiaj jest czwartek, 17 maja 2012 r.
Folie dachowe » Klöber HPI » Membrany dachowe Permo solar SK

Folie dachowe
Membrany dachowe Permo solar SK

Klöber HPI
Membrana dachowa Permo® solar SK to nowoczesna, dyfuzyjnie otwarta, paroprzepuszczalna folia, odbijająca promieniowanie cieplne nawet do 60%. Zastosowanie tej folii realnie poprawia komfort mieszkania na poddaszu, redukując temperaturę w okresie letnim o 3°C. W pomieszczeniach klimatyzowanych, dzięki zastosowaniu Permo® solar SK, następuje obniżenie zużycia energii nawet o 20%.
Produkt nadaje się na wszystkie dachy spadziste z pełnym deskowaniem. Można stosować go również bezpośrednio na krokwie. Dodatkowo membrana Permo® solar SK wyposażona jest w specjalny pas klejący, zapewniający wiatroszczelność i ułatwiający montaż.
Odporność na promieniowanie UV EN1297-1: 2 miesiące
Zakres odporności na temperaturę: - 40°C do +80°C

Materiały do pobrania

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Copyright © 2008-2011 Ambit pokrycia dachowe | Sitemap | Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.
Nasze oddziały: Gdańsk - Kokoszki | Elbląg | Gdynia | Kartuzy | Koszalin | Kościerzyna (Kościerska Huta) | Kwidzyn | Słupsk | Starogard Gdański