Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018 r.
Lode

Cegły klinkierowe Lode

Produkt / Seria / Typ
Cegła elewacyjna Cegła elewacyjna Zobacz »
Cegła kominowa Cegła kominowa Zobacz »
Kształtki Kształtki Zobacz »
Bruk z klinkieru Bruk z klinkieru Zobacz »
Lode to jeden z największych producentów cegieł w Europie Wschodniej. Firma opiera się na długoletnim doświadczeniu, a w procesie produkcji wykorzystuje składniki najwyższej jakości - wszystkie wyłącznie naturalne (piasek i czysta od zanieczyszczeń glina). Ta unikatowa glina wydobywana jest ze złoża pochodzącego z ery paleozoicznej, z okresu dewonu (sprzed 300 mln lat). Uzyskiwane w ten sposób barwy cegieł Lode są niepowtarzalne. Ponadto technologia produkcji stale się rozwija, a linie technologiczne są systematycznie unowocześniane.
Zastosowanie cegieł:
  • elewacje
  • płoty
  • kominki
  • grille
  • elementy małej architektury

Materiały do pobrania

Przydatne linki

Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.