Dzisiaj jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018 r.

Blachy trapezowe

Producent Produkty
BalexMetal BalexMetal
 • Blachy trapezowe konstrukcyjne i osłonowe
 • Płyty warstwowe BalexMetal
 • Kasety ścienne BalexMetal
 • Panele ścienne BalexMetal
 • Hale ZET Balex Metal
Zobacz »
BudMat BudMat
 • Blacha trapezowa BudMat TRB
 • Panele elewacyjne PEG BudMat
 • Materiały faliste BudMat
 • Profile zimnogięte BudMat
Zobacz »
Ruukki Ruukki
 • Blacha na rąbek stojący Ruukki Classic
 • Materiały profilowane Ruukki
Zobacz »
Nowoczesne i funkcjonalne blachy trapezowe mają postać falistą, o fali w kształcie trapezu. Wykonywane są np. z metalu powlekanego powłokami poliestrowymi, ale również z blach alucynkowych i cynkowanych. Mogą mieć grubość od 0,5 do 1,5 mm. Z uwagi na ekonomiczność i funkcjonalność, jest to pokrycie powszechnie stosowane w budownictwie przemysłowym, handlowym, ale też mieszkalnym.

Zastosowanie materiałów i ich najważniejsze atuty

Prezentowane w naszej ofercie blachy trapezowe są optymalnym tworzywem do montażu ścian i dachów. Doskonale sprawdzają się jako samonośne materiały konstrukcyjne. W niektórych przypadkach wykorzystuje się je do instalowania zadaszeń wielowarstwowych. Z powodzeniem można posłużyć się tym materiałem do wykańczania elewacji. Jako okładzina ścienna charakteryzuje się bowiem węższym obszarem spływowym. Pozostałymi zaletami blachy trapezowej są estetyczny wygląd oraz łatwość montażu. Najczęściej stosowane są one w budowie obiektów handlowych oraz przemysłowych, inwentarskich, produkcyjnych, wiat, garaży, budynków socjalnych i usługowych, centrów logistycznych (hal i magazynów), ogrodzeń, nadbudówek, pokryć wiatrołapów itp. Powłoki cynkowe i alucynkowe zapewniają wysoką odporność na wilgoć, korozję i działanie kwasów.

Producenci

Blachę trapezową w różnorodnych rodzajach produkuje wiele firm działających na polskim rynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo zdecydowanie najlepsze produkty wiodących marek, takich jak:
Naszym zdaniem są to produkty zdecydowanie najlepszej jakości, z wieloletnią gwarancją. W naszej hurtowni oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najodpowiedniejszych materiałów budowlanych oraz pokryć dachowych. Pomożemy w dokonaniu właściwej decyzji i wyborze produktów, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania.
Oferujemy pełną gamę akcesoriów oraz elementów zabezpieczeń dachowych do każdego systemu pokryć z blachy profilowanej. Przyjmujemy również indywidualne zamówienia na nietypową obróbkę oraz niespotykane elementy wykończeniowe. Jeżeli macie wątpliwości co do wyboru materiału odpowiadającego kolorystycznie całemu zadaszeniu, skorzystajcie z porad naszych fachowców.
Wróć na poczatek strony
Kontakt

Ambit Jan Zielonkowski
i wspólnicy sp. j.

ul. Cementowa 5-9
80-298 Gdańsk (Zobacz)

Oddziały:
Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko lub firma*
Adres e-mail*
Telefon kontaktowy
Adres dostawy (dotyczy zapytań)
Kod pocztowy
Oddział firmy
Treść wiadomości*
Mapa dojazdu
Copyright © 2008-2018 Ambit | Mapa strony | Serwis korzysta z plików Cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności.
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne
(w tym fotografie) zawarte na stronie pochodzą z ogólnodostępnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producentów. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.